Otul skrzydłami

Dziękujemy, że tu zajrzałeś/-aś. Możesz pomóc nam, naszym podopiecznym i naszemu domowi na różne sposoby. Sprawdź poniżej.

Nasz ośrodek jest organizacją pożytku publicznego. Wpłacone na nasze konto darowizny możesz rozliczyć w corocznym zeznaniu podatkowym (tj. odliczyć od podatku).
Santander Bank Polska s.a 38 1090 1359 0000 0001 5679 2306

Bo wszyscy uwielbiamy otrzymywać, ale i robić prezenty!
Jeśli chcesz wnieść radość w życie konkretnego dziecka, wypełnij formularz, dzieląc się swoimi zainteresowaniami i sposobem, w jaki chciał(a)byś pomóc. Odpowiemy z informacją o tym, któremu małemu sercu możesz podać pomocną dłoń i w jaki sposób. Twój hojny gest może być iskrą, która rozświetli jego dni.

Jeśli chcesz wesprzeć nasz ośrodek poprzez swoje zaangażowanie, wypełnij formularz. Podziel się swoją propozycją, a my odpowiemy z informacją, czego aktualnie potrzebujemy. Twoje wsparcie stanie się fundamentem, na którym budujemy lepsze jutro dla naszych podopiecznych.

Jeśli masz oryginalne pomysły na wsparcie naszego ośrodka, chcesz podzielić się zainteresowaniami, nauczyć dzieci nowych umiejętności lub zaoferować pomoc w inny, kreatywny sposób, również prosimy o wypełnienie formularza. Twoja innowacyjność i zaangażowanie są dla nas bezcenne.

Jeśli preferujesz szybkie i łatwe przelewy, dołącz do naszej zbiórki! Każda złotówka, którą przekazujesz, staje się iskrą, która rozpala płomień pozytywnych zmian. Razem możemy więcej!

Aktualna zbiórka

Jeśli marzysz o wprowadzeniu pozytywnych zmian i uczestnictwie w tworzeniu lepszego świata, zapraszamy Cię do zostania naszym patronem. Patronat to nie tylko dar finansowy, to świadectwo Twojego zaangażowania w tworzenie domu pełnego troski i wsparcia.

Jeśli chcesz być częścią duchowego wsparcia dla naszego ośrodka, zapraszamy Cię do włączenia się w modlitwę. Twoje skierowane ku niebu słowa stają się dla nas źródłem siły i nadziei. Modlitwa to uniwersalny język, który łączy nas w wspólnym celu tworzenia przestrzeni pełnej dobra i światła.

To szczególne działanie, które pozwala otworzyć serce i modlić się za konkretnego wychowanka. Wypełnij formularz z wybranym przez Ciebie czasem, a my przekażemy Ci imię dziecka i wskazówki, jak kierować Twoje modlitwy. Wspólnie, poprzez duchową adopcję, możemy stworzyć piękną nić łączącą serca i przynoszącą nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Poszukujemy serdecznych dusz gotowych podzielić się czasem, umiejętnościami i życzliwością z naszymi podopiecznymi. Dołącz do naszej rodzinnej atmosfery, gdzie wspólnie tworzymy miejsce, w którym każde serce znajduje zrozumienie i wsparcie. Twoje zaangażowanie to nie tylko wolontariat – to tworzenie wspólnego domu pełnego ciepła, zrozumienia i inspiracji.

Scroll to Top
Skip to content